PA18CAD10PAM1SA - GavazziAutomation
Skip to Content
Demo-butik
Hero BannerEnergie-to-Components
Carlo Gavazzi Group
Tilbage til oversigt
Sensors
Photoelectric sensors
PA18CAD10xAM1SA_12x12.png
PA18CAD10PAM1SA
Diffuse-reflective Photoelectric Sensor, range 1000 mm, red modulated light 625nm, Power Supply 10-30VDC, PNP, NO+NC, M12 Plug, IP69K, ECOLAB
Listepris
Tilgængelighed
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Specifikationer
Rated operating distance
0 mm ... 1000 mm
Output type
PNP
Output function
Anticoincidence
Connection Type
Connector M12
Housing type
Cylinder, screw-thread
Housing material
Plastic
Type of emitted light
Polarity free red light
Sensing mode
Light-/dark switching
Degree of protection
IP67, IP69K
Rated power supply
10 V ... 30 V