RM1E23AA25 - GavazziAutomation
Skip to Content
Demo-butik
Hero BannerEnergie-to-Components
Carlo Gavazzi Group
Tilbage til oversigt
Solid State Relay
Panel mount
SSR_RM1E.png
RM1E23AA25
1-pole panel mount SSR, Proportional control (Phase angle), Operating voltage (Ue): 90 - 280 Vac (650 Vp), Rated current (Ie): 25 Aac, Input: 4 - 20 mAdc, Built-in overvoltage protection
Listepris
Tilgængelighed
Har du spørgsmål om dette produkt? Kontakt os
Vælg køleplade
Specifikationer
Output switching mode
Proportional
Number of poles
1
Rated current AC-51
25 A
Operating voltage
90 V ... 265 V